Wynajem minikoparki wraz z obsługą operatorską (posiadamy stosowne uprawnienia).

Oferujemy pomoc przy całym zakresie prac gruntowych, wymagających wykorzystania minikoparki. Wykwalifikowany operator urządzenia sprawnie i profesjonalnie przeprowadzi wymagane prace.

Nie wszystkie prace budowlane wymagają zatrudniania licznej ekipy budowlanej. Wiele z zadań może być w powodzeniem wykonanych przy użyciu minikoparki - sprzętu specjalistycznego, jednak o mniejszych gabarytach.

Minikoparka, wedle definicji słownikowej, stanowi urządzenie hydrauliczne o masie nie przekraczającej 1500 kg. Mimo niewielkich rozmiarów minikoparka ma szerokie zastosowanie, ponieważ może być wykorzystywana wszędzie tam, gdzie większy sprzęt zwyczajnie się nie zmieści - tj. na podjazdach, w wąskich ścieżkach, między budynkami. Dużą zaletą minikoparki jest fakt, iż zminimalizowane jest ryzyko uszkodzenia gruntu bądź betonowego podłoża - z uwagi na mniejszy nacisk. Minikoparka wyposażona jest w stałe elementy - gąsienicowe podłoże, lemiesz, mechanizm obrotowy - ale można zmieniać jej funkcjonalne części, w zależności od potrzeb. I tak, do wymiennego osprzętu można zaliczyć np. młoty hydrauliczne, nożyce, świdry. Jak nietrudno zauważyć - minikoparki to wielofunkcyjne urządzenia, w dodatku o dużej mocy, wydajności i optymalnym tempie pracy. 

Dzięki naszej ofercie mogą Państwo zdecydować się na wynajem minikoparki wraz z obsługą operatora. Pomoc wykwalifikowanego pracownika - niezależnie od rodzaju projektu - usprawni przeprowadzenie działań. Minikoparką można wykonywać różnego typu prace terenowe - od usuwania korzeni drzew po robienie niewielkich wykopów - pod fundamenty, przy aranżowaniu ogrodu czy też przy montażu przydomowej oczyszczalni ścieków.

Copyright © 2016 KOP MAR | Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie