O firmie

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy KOP-MAR mieszczącej się w Bielsku-Białej (woj. śląskie).

Specjalizujemy się w wykonywaniu różnego rodzaju prac gruntowych, instalacyjnych oraz wykończeniowych na posesjach gospodarstw domowych. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem przyłączy wody i kanalizacji, a także tworzeniem rowów melioracyjnych wraz z towarzyszącymi im instalacjami.

Wykonujemy kompleksowe odwadnianie budynków i gruntów. Oferujemy sprzedaż oraz montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, zbiorników na wodę deszczową i szamb. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu prac ziemnych przy pomocy minikoparki.

Utwardzamy tereny wjazdowe i dojazdowe do posesji i domów oraz profesjonalnie brukujemy drogi i chodniki. Nasze doświadczenie zdobyte przy realizacji różnych inwestycji gwarantuje profesjonalne podejście do każdego zadania. Zapewniamy szybkie i solidne wykonanie zleconych nam zadań. Nasze prace wykonujemy na terenie byłego województwa bielskiego i okolic.

Copyright © 2016 KOP MAR | Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie